Een interactieve live online sessie werkt als volgt.
- We werken met ZOOM professional.
- Je ontvangt vooraf aan de cursus een link naar het online leslokaal.
- Check ruim van te voren of de camera en het geluid (ontvangen en zenden) van je pc, apple, tablet, smartphone of laptop het goed doen. Een kop- of oortelefoon werken vaak ook goed.
- Zorg dat je tenminste 10 minuten van te voren inlogt als je niet eerder een online activiteit bij ons gevolgd hebt, zodat de sessie op tijd kan beginnen.
- Wil je extra hulp bij dit inlogproces schoom dan niet om ons te bellen (0343-701046). We kunnen het inloggen dan ruim van te voren met je testen.
- Er is tevens bij iedere online sessie bij de start telefonisch support (0343-701046)
- Je logt in en schakelt jouw camera en microfoon in.
- Gedurende de les zijn jij en jouw medecursisten voor elkaar zichtbaar en hoorbaar, net als de docent.
- De presentatie van de docent is beeldgroot te zien.
- Omdat jouw microfoon aanstaat, kun je net als tijdens de lessen op een fysieke locatie vragen stellen, vragen van andere horen en de docent reageert direct.
- Anoniem deelnemen (dus zonder camera en microfoon) aan deze cursus is niet toegestaan.